Matthew condon - de forellenopera

Condon. Matthew

9789046811870 - Matthew condon - de forellenopera

Artikelomschrijving

'Af en toe verschijnt er een boek dat je raakt. Dat ondervond ik met de Trout Opera; een boek dat alles heeft. Sympathieke, niet voor de hand liggende hoofdpersonen. De sfeer van het lege, stoffige en ruige land Australië. Het verhaal dat je lang in spanning laat zitten over mensen wiens levens met elkaar verbonden zijn, al weet je niet precies hoe. Een verhaal dat me meteen bij de kladden greep net als het land zelf deed, en dat me niet meer losliet.' Els Willems Boekhandel Van der Velde, Groningen 'Voor liefhebbers van een lijvig historisch verhaal is dit een must read. Ook reizigers die hun hart aan het imponerende continent Australië hebben verpand moeten dit boek zeker lezen. Voor liefhebbers van Kate Grenville, Tim Winton en Peter Carey.' Stukgelezen.nl 'Matthew Condon is het sterkst in het beschrijven van de uitgestrekte natuur, de woeste rivier en de geuren en kleuren van bossen, graanvelden en dieren. Hij kan ook het simpele, soms zware leven in deze Australische regio als geen ander weergeven. De tocht die Wilfred met zijn vader maakte om het vee terug te halen voor de winter is onvergetelijk, evenals de grappige namen die zijn vader aan de vliegen geeft. Dat De forellenopera zo n kleurrijke roman is hebben we mede te danken aan de stoet van bijfiguren die voorbijtrekt waartussen een aantal heerlijke eigenzinnige karakters blijken te zitten. Mijn favoriet in deze rij is Wilfreds grootvader die vanuit Engeland naar Australië emigreerde. En dat Matthew Condon een romanticus is blijkt wel aan het eind van het boek waarin hij de gelukkige Wilfred samen met Aurora laat terugkeren naar zijn geliefde Snowy River. Daar wacht hem nog een aangename verrassing.' clev'ere lezer Janneke Houtstra Prijzen en nominaties Shortlist NSW Premier s Literary Award en de Queensland Premier s Literary Awards 2008 Longlist International IMPAC Dublin Literary Award 2009 en de Australia-Asia Literary Award 2008 Buitenlandse recensies en reacties Meteen een absolute k

Specificaties

Auteur Condon. Matthew
ISBN/EAN 9789046811870
€ 25,66

Artikelomschrijving

'Af en toe verschijnt er een boek dat je raakt. Dat ondervond ik met de Trout Opera; een boek dat alles heeft. Sympathieke, niet voor de hand liggende hoofdpersonen. De sfeer van het lege, stoffige en ruige land Australië. Het verhaal dat je lang in spanning laat zitten over mensen wiens levens met elkaar verbonden zijn, al weet je niet precies hoe. Een verhaal dat me meteen bij de kladden greep net als het land zelf deed, en dat me niet meer losliet.' Els Willems Boekhandel Van der Velde, Groningen 'Voor liefhebbers van een lijvig historisch verhaal is dit een must read. Ook reizigers die hun hart aan het imponerende continent Australië hebben verpand moeten dit boek zeker lezen. Voor liefhebbers van Kate Grenville, Tim Winton en Peter Carey.' Stukgelezen.nl 'Matthew Condon is het sterkst in het beschrijven van de uitgestrekte natuur, de woeste rivier en de geuren en kleuren van bossen, graanvelden en dieren. Hij kan ook het simpele, soms zware leven in deze Australische regio als geen ander weergeven. De tocht die Wilfred met zijn vader maakte om het vee terug te halen voor de winter is onvergetelijk, evenals de grappige namen die zijn vader aan de vliegen geeft. Dat De forellenopera zo n kleurrijke roman is hebben we mede te danken aan de stoet van bijfiguren die voorbijtrekt waartussen een aantal heerlijke eigenzinnige karakters blijken te zitten. Mijn favoriet in deze rij is Wilfreds grootvader die vanuit Engeland naar Australië emigreerde. En dat Matthew Condon een romanticus is blijkt wel aan het eind van het boek waarin hij de gelukkige Wilfred samen met Aurora laat terugkeren naar zijn geliefde Snowy River. Daar wacht hem nog een aangename verrassing.' clev'ere lezer Janneke Houtstra Prijzen en nominaties Shortlist NSW Premier s Literary Award en de Queensland Premier s Literary Awards 2008 Longlist International IMPAC Dublin Literary Award 2009 en de Australia-Asia Literary Award 2008 Buitenlandse recensies en reacties Meteen een absolute k

Specificaties

Auteur Condon. Matthew
ISBN/EAN 9789046811870