• Alle leermiddelen!
  • Alle schoolspullen!
  • Gratis verzending vanaf 40 euro!

Duurt het zoeken te lang?
Mogelijk heb je te veel zoekwoorden opgegeven.

Max Havelaar of de koffiveilingen der nederlandsche

Prijs: € 10,28
Verwachte levertijd: 1 werkdagen

Omschrijving

Lees meer

Gerelateerde artikelen

Eeuwige roem

Eeuwige roem 9789044608342
€ 20,51

Het leed dat liefde heet

Het leed dat liefde heet 9789044606836
€ 12,85

Vertraging

Vertraging 9789044613537
€ 15,00

Uitgebreide omschrijving

Op 4 januari 1856 werd Eduard Douwes Dekker benoemd tot assistent-resident van Lebak. Precies drie maanden later volgde zijn ontslag. De kwestie-Lebak was geboren. In 1859 zou Douwes Dekker op een Brusselse zolderkamer, in nauwelijks een maand tijd, over
Uitgever Prometheus B.V.
ISBN/EAN 9789044617634
Auteur Multatuli
Vakken Nederlands
Prijs: € 10,28

Anderen bestelden ook:

Privacy & Cookies

VanDijk maakt gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken om het bezoek en het winkelen bij VanDijk voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken, onder andere door analyse van je bezoekersgedrag. Wil je alle cookies accepteren? Dan gaan we er vanuit dat je ouders akkoord zijn of dat je 16 jaar of ouder bent. Via instellingen kun je je cookievoorkeuren aangeven.
Bekijk de privacy statement en cookieverklaring